Saturday, 2024-05-11, 12:33 PM Welcome Guest

.

Site menu
Cauta Pe Site
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » M@ss-ur! » Mass-uri Funny
Mass-uri Funny
sergiuDate: Wednesday, 2009-12-16, 1:00 PM | Message # 1
Major general
Group: Administrators
Messages: 437
Reputation: 0
Status: Offline
Mass1:suna telefonul intr-o casa .....si raspunde un tzigan :"hhhalo" la receptor se aude o voce :"Familia Popescu ????", la care tziganu nostru:"nu shtiu mancati-as ca abia am intrat"

Mass2:Copii, ce ne da porcul?
Un elev: Carne!
Profesoara: Bravo! Profesoara
Copii, ce ne da gaina?
Un elev: Carne si oua!
Profesoara: Bravo!
Copii, ce ne da vaca?
Un elev: Teme pentru acasa!(daca nu-l trimiti ejti tocilar )...ia sa vad ktzi tocilari am in lista )) belea de belea.....

Mass3:Esti manelist ? Nu esti in stare sa legi 2 cuvinte ? Idolul tau este un tip cu 2 clase ? Te-ai saturat de titlul de maimuta ? Iti cumperi numai tzoale Dulce & Garbana si adidasi Mike din bazar ? Esti mai prost decat prevede legea ? Dansezi ca un babuin cand vede banane ? Nu rata ocazia si toarna-ti benzina in cap ... de restul ne ocupam noi... Pt toti cei care sustin campania antimanele da-l mai departe...

Mass4:Mariana Popovici are nevoie de un dinte ! fa o fapta buna si trimite acest lant uman mai departe,sa ajunga pana la cer .Daca vrei sa salvezi o viata doneaza si tu 5 centi la 0723342118 ,cere cu Gilica.Daca nu trimiti mai departe maine la ora 5:30 iti va pica un porc in cap .777 (sry de mass,l-am primit si eu ) da mai departe

Mass5:Maneaua a aparut prin anul 1994.Adepti acestui cult se numesc manelisti sau cocalari.Aceste creaturi se pot deosebi prin stilul vestimentar.Masculul poarta in cel mai rau caz un tricou roz pe care scrie italiano gigollo iar femela poarta lucruri mini,mulate iar suncile acesteia atarna printre "haine".Acum aceasta specie(manelisti,manelari) este foarte raspandita in Romania(2 sau 3 manelisti pe metru patrat) ei prezentand o inteligenta minima au tendinta sa atace celelalte culturi(rapperi,rockeri,etc). (ma facut sa rad)


:D www.fonline.ucoz.com :D
 
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » M@ss-ur! » Mass-uri Funny
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Statici !!!
Site Facut De Sergiu © 2024 Free web hostinguCoz