Saturday, 2024-05-11, 1:26 PM Welcome Guest

.

Site menu
Cauta Pe Site
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » M@ss-ur! » Mass-uri Misto
Mass-uri Misto
sergiuDate: Wednesday, 2009-12-16, 12:59 PM | Message # 1
Major general
Group: Administrators
Messages: 437
Reputation: 0
Status: Offline
Mass1:Un dinamovist,un rapidist shi un stelist ajung in iad.Satana le da sentinta-->30 de biciuri pe spate.Fiinda nu au injurat pe stadion satana le da voi sa isi puna cate o dorinta inainte de biciuri.dinamovistul vrea o perna legata de spate.Zis shi facut.Dupa 10 biciuri perna se face parf shi ia 20 de biciuri pe spate.Rapidistul vrea doua perne legate pe spate.zis shi facut.dupa 20 de biciuri pernele se fac praf shi ia 10 biciuri pe spate.ajungand la stelist satana zice:ai voie sa iti pui 2 dorinte pt k esti suporterul celei mai bune echipe din romania.stelistul zice:1.vreau 200 de biciuri 2.il vreau pe dinamovist legat de spatele meu.zis shi facut.. da mai departe dak esti STELIST....

Mass2:ma numesc gheoghitza/si jur cu mana pe coitza/cand am sa fiu la gradinitza/am sa *** orice fetitza/si cand am sa ma fac mai mare/si pe doamna invatatoare/ca e frumoasa ca o floare))

Mass3:Foaie verde si-o lalea, Pe profi naiba sa-i ia. Foaie verde tufanica, Astia creierul ne strica. Foaie verde liliac, Profu' e aurolac. Foaie verde frunza-ndunga, Cand ii vad borasc in punga. Foaie verde ghiocel, Diriga-i ca un purcel. Foaie verde hop-siasa Asta-i viata-n scoala mea! ( dak nu esti toci dal mai departe )...scz de mass da era prea misto sa nu il dau mai departe....


:D www.fonline.ucoz.com :D
 
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » M@ss-ur! » Mass-uri Misto
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Statici !!!
Site Facut De Sergiu © 2024 Free web hostinguCoz