Friday, 2024-05-10, 10:07 AM Welcome Guest

.

Site menu
Cauta Pe Site
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » Statusuri » Sarbatori
Sarbatori
sergiuDate: Wednesday, 2009-12-16, 12:50 PM | Message # 1
Major general
Group: Administrators
Messages: 437
Reputation: 0
Status: Offline
#Aho, aho, prieten bun...
Care stai pe mess acum...
I-a opreste-te din scris...
Si-asculta ce-am de zis...
Chiar de esti cu DND...
BE RIGHT BACK sau BRB...
Sper sa nu imi dai ignore...
Ca iti spun un plugusor...
N-am intrat sa te stresez...
Am intrat sa iti urez...
La Multi Ani si fericire...
Liste de id-uri pline!......
Sarbatori fericitee!!!!!
#Căţeluş cu părul creţ să ai jeep-ul în coteţ şi o casă cu piscină, şi Madona ca vecină şi-o lopată pentru bani LA ANUL ŞI LA MULŢI ANI, Sărbători fericite tuturor!!!
#Va informez că incepand de maine sunt dispus sa va primesc cadourile de Craciun. In felul acesta sper sa poata fi evitata aglomeratia din preajma sarbatorilor si statul la coada pentru a mi le inmana ! Multumesc pentru intelegere. prea mf
#Mosule pe e`mail pari cam indiscret vrei sa afli despre mine tot ce e secret.. :>
#la multi ani mie nu tie k nu meriti !!!poop all
#if a big fat man creeps into your bedroom one night and stuff's you into a bag, Then don't worry 'cause I told Santa I want you for Christmas.
#de dimineata m-am trezit....
mosul nu era venit....
a ramas inzapezit?......
poate da .....
sau poate..........
sta sa iti citeasca
ce iti doresc eu tie de craciun.......
te iubesc ...si numai bine........
la anu sa fii mai bun........
#Mosh Craciun, fii mai bun, fii adv...(dak nu vei fii impushcat)!!!Sarbatori fericite shi tot ce va doritzi!!!
#Da-mi o poza cu tine ca sa pot sa-i arat la mosul ce sa-mi aduca.
#Colo in jos si mai in jos, este un rau tare frumos, si in mijlocului raului, este patul Domnului, dar in el cine-i culcat, Mos Craciun, e mort de beat, s-a imbatat de suparare, ca banii nu mai au valoare. Asta e problema lui, sacul gol atarna in cui, ca nu are bani destui, pentru toti copii lui, renii spre cer sau intors, sa-L roage pe Cristos, sa-L ajute pe Craciun ca e un Mos cu sufletu\' bun. Uite mosu din betie, s-a trezit in veselie, bucuros ca sacu-i plin si la el copii vin, mic cu mare sa primeasca daruri de la Mos Craciun.
#Paste Fericit da nu pe iarba mea ...:-w
#Daca in noaptea asta va veni cineva...sh te va baga intr-un sac...nu te speria...ci din contra...BUCURA-TE ptr ca cineva te-a cerut cadou de craciun..
#MoSuLe tu ma auzi sau nu :(:(?fa`mi dorintza sa mi se indeplineasca....mosule da...vrea inima mea....de sarbatori cineva sa o iubeasca :((:((:((


:D www.fonline.ucoz.com :D
 
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » Statusuri » Sarbatori
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Statici !!!
Site Facut De Sergiu © 2024 Free web hostinguCoz