Friday, 2024-05-10, 6:47 AM Welcome Guest

.

Site menu
Cauta Pe Site
[ New messages · Members · Forum rules · Search · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » Statusuri » Statusuri triste
Statusuri triste
sergiuDate: Wednesday, 2009-12-16, 12:43 PM | Message # 1
Major general
Group: Administrators
Messages: 437
Reputation: 0
Status: Offline
# Invatza sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare.
# Am invaTaT Ca oricat Ai PlaNge LumeA Nu Se OpreSte In LoC PenTru DureRea TA...
# Am invatzat sa visez...Dar in acelasi timp invat sa-mi tin ochii deschisi...Realitatea nu este asa frumoasa cum vreau eu …Dar o accept asa cum este...
# TotUl TReCE dAr tOtUl nu Se UitA!
# Am intrebari de pus ,raspunsuri de dat ,ganduri de ascuns, oameni de uitat!
# Daca plangi pentru ca soarele a disparut din viata ta,lacrimile or sa te impiedice sa vezi stelele !
# Mie frica sa spun ca nu mai esti...
# In intuneric tu esti lumina care imi da viata !
# Nu plange ca s-a terminat ci zambeste c-ai scapat!
# Tu poti sa te-ndoiesti de soare,de focul ce scanteie-n stea,de legile nemuritoare;Dar nu si de iubirea mea!
# Daca as fi copil mama mi-ar spune ca totul va fi bine , daca as fi copil mi-as lua jucarie si as uita totul, daca as fi copil o gluma m-ar binedispune, dar nu sunt, azi toate astea ma streseaza, as vrea sa mai fiu macar acum putin copil…
# Totul e k o lume de cristal,iar eu sunt doar un ciob de sticla:((…
# A cazut si ultima petala de trandafir … s-a uscat si s-a pierdut mandra in toiul unei nopti tarzii de toamna…
# Ce frumosi sunt ochii tai albastrii, cand pictez totul in negru si suspin in noapte fara sa te stiu aproape …
# E atat de frig … lacrimile mi-au inghetat si nu mai pot sa zambesc .. traiesc un vis demult apus si nu-mi mai revin la viata
# Te simti rau atunci cand tu iubesti pe cineva si stii ca el nu te iubeste pe tine ci pe alcineva…te simti singur
# Nu te lasa invins de rau/ dar nici cuprins de bine/ nici tu nu te cunosti/ candva vei fi surprins de tine
# Viata poate fi inteleasa doar privind in urma ,dar poate fi traita doar privind inainte
# Viata e plina de necazuri dar si bucurii…….asa ca incearca s fi tare cu fiecare pas..
# Cel mai rau fel in care simti absenta cuiva este sa stai langa el si sa sti ca nu va fi niciodata al tau.
# Singura,fatza in fatza cu noptzile j cuvintele:((..te iubesc:X..
# Cand simti ca vrei sa mori gandeste-te kca altii ar da orice sa traiasca…
# Azi sunt putin trist, probabil ca tristea e din afara, daca ar fi din mine as fi prea trist…
# Sa stii ca te iert/nu vreau sa astep/si chiar de ma doare/iubirea-i mai tare.
# Status de tristete, nu mai cred povete… /status de tristete, gand de batranete…/ status plin de dor, ranile ma dor… /status plin de dor, iar nu esti amor…
# Iti cer iertare , stiu ca nu crezi ca ma doare, poate daca ai vedem lacrimile mele care cad in fiecare seara pe perna m-ai crede, te rog iarta-ma…
# Eu il bex pe prostutz si asta nu realizeaza:(
# credeam ca daca ai aripi: zbori usor si-ating un nor, dar eram cu capul in nori, zborul e periculos, depinde cu cine zbori…
# Azi plang dar si sper/ca printul nu-i el/c-a fost doar o clipa/ un gand ce irita.
# Lacrimile spala inima ce-i rana…
# Daca-o h sa va placa/sebi-o sa mai faca/le scot ca pe banda/ fac si la comanda. biggrin :))
# Am invatat sa plang cu zambetul pe buze…
# Caut cu o tor?? stins?… r?spunsuri inghe?ate pe veci… sad
# Am inv??at c? dureaz? ani s? câ?tigi încredere ?i doar câteva secunde s? o pierzi..
# Ne nastem goi, uzi si flaminzi. De abia dupa aceea lucrurile se inrautatesc…
# Cand vezi ca iti zambeste o femeie mai bine IMPUSCATE pt ca ea nu merita zambetul tau
# Dragostea e un munte pe care il urci rizind si il cobori plingind.
# Iubirea te inalta, iubirea te coboara, iubirea iti da aripi, iubirea te omoara. Nu ma ucide, iubeste-ma!
# Dorul e focul in care ard sperantele, dorintele, durerile, iar cenusa ce ramane reprezinta amintirile.


:D www.fonline.ucoz.com :D
 
Forum » ..::Yahoo Messenger::.. » Statusuri » Statusuri triste
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

Statici !!!
Site Facut De Sergiu © 2024 Free web hostinguCoz